“Exxen” platformu, afişlerle projelerini duyurdu!

caki_1986

Administrator
Yönetici
22 Ara 2020
29
0
1
Acun Medya ve TV8’in başında bulunan Acun Ilıcalı, bu kez dijital platformuyla izleyenlerini selamlayacak. Sahibi olduğu “Exxen” platformunu Ocak 2021’de yayına sokacak olan Ilıcalı’nın, platformda yayınlayacağı ilk projeler afişleriyle açıklandı!

“Exxen” platformu, afişlerle projelerini duyurdu!Ocak 2021 itibariyle yayına başlayacak olan ve Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu dijital platform “Exxen”, ilk projelerini afişleriyle duyurdu! Merakla beklenen dizilerin ve programların yer alacağı platformda Haluk Bilginer, Tolga Çevik, Feyyaz Yiğit, Hasan Can Kaya, Zeynep Bastık ve Feyyaz Yiğit gibi isimlerin projeleri yer alacak.

%C5%9Feref-bey_1.jpg


Hayatı bir anda kaosa dönen Şeref’in maceralarını anlatacak olan “Şeref Bey” dizisinin yönetmenliğini, Onur Ünlü üstleniyor. Dizide Haluk Bilginer, Songül Öden, Devrim Yakut, Şükran Ovalı ve Ahmet Rıfat Şungar gibi oyuncular rol alıyor.

gibi.jpgÖlümlü Dünya ve Cinayet Süsü filmlerindeki rolüyle adeta bir fenomene dönüşen başarılı oyuncu ve yazar Feyyaz Yiğit, yeni projesiyle Exxen’e geliyor! Sevilen oyuncu Kıvanç Kılınç ile başrolleri paylaşacağı bomba gibi bir komedi “Gibi”, 1 Ocak’ta Exxen’de yayına girecek olan projelerden…

konusanlar.jpg


Sevilen stand-up sanatçısı Hasan Can Kaya, yıllardır gerçekleştirdiği sahne etkinlikleri ve son dönemde YouTube’da da yayınladığı “Konuşanlar” adlı projesiyle, 1 Ocak’ta Exxen’e geliyor!

tolgshow.jpg


“Komedi Dükkanı”, “Arkadaşım Hoş geldin”, “Müdür ne’aptın” ve “TOLGSHOW” programlarıyla izleyiciye kahkaha tufanına sokan Tolga Çevik, yeni programı “TOLGSHOW Filtresiz” ile Exxen’de yerini alıyor! Arkadaşım’ın konuklarıyla, sınırsız ve filtresiz bol komedi vaat edecek.

sihirli_annem.jpgBir dönemin ilgiyle izlenen çocuk fantastik dizisi ve yeniden çekileceği haberleri çıktığından bu yana merakla beklenen “Sihirli Annem”, yeni kadrosuyla Exxen’de olacak! Betüş adındaki sihirli bir dünyadaki perinin, fani bir adam olan Sadık’la evlenmesi sonlası gelişen fantastik maceraları konu alan dizide; Betüş’e Açelya Topaloğlu, Sadık’a Emre Altuğ hayat veriyor. Nergis Kumbasar, Lale Başar, Egemen Uysal, Cemre Demircan, Eylül Ugan, Hande Katioğlu ve Bülent Seyran gibi isimlerinde rol alacağı dizi, yeni yılda yayına girecek!

zeynep_bastik.jpg


YouTube kanalında yayınladığı akustik ‘cover’ çalışmaları ve özgün şarkılarıyla müzk dünyasına damga vuran Zeynep Bastık, yeni programıyla Exxen’deki yerini alıyor! Hem müziğe hem de sohbete doyulacak olan “Zeynep Bastık ve Konukları”, Exxen izleyicisine keyifli bir müzik şöleni yaşatacak…