LINUX ISLETIM SISTEMLERI KONUSU ALTINDA ACILACAK GÖNDERILER HAKKINDA TAVSIYE

emirtimur

New member
21 Eki 2021
1
0
1
Semerkand
Merhabalar sevgili forum yöneticileri ve üyeleri, Bu forumun EXXEN platformu hakkında şikayetlerin ve problemlerin çözülecek bir forum olma gayretinde olduğunu düşünüyorum, fakat konu başlıkları doğru bir şekilde planlanmadığını görüyorum. Linux platformları hakkında olan konu başlıklarının Distro isimlerine göre değil, Linux platformunu kullanan herhangi bir kullanıcının yaşadığı sorunları paylaşıp birlikte çözüm gayretinde olunması gereken alt başlıklara sahip olması gerektiğini düşünüyorum. Ancak bu şekilde faydalı bir platforma doğru yol alacaktır. Diğer konu başlıklarıda globalde dijital içerik paylaşan platformlar arasında ki farkları gözeterek burada EXXEN üzerinde olmayan veya kısıtlı kısımları tartışarak, ücretini ödediğimiz ve hizmet aldığımız bu servisi daha iyi bir noktaya getirme gayretinde olmalıyız. EXXEN kullanıcılarının hepsinin ortak özelliğidir ki platformun resmi destek noktalarında gerekli bilgiyi alamayışımız ve özensiz standart mesajlarla problem çözümüne yaklaşmayan direktiflerin gelmesidir.

Bu forumun resmi ve ya gayri resmi olup olmadığını araştırdığımdada hiçbir gerekli doneye ulaşamadım. Beklenildiği üzere EXXEN resmi sayfasına forum hakkında bir bilgilerinin olup olmadığını sorduğumda da cevap alamadım. Gayri resmi olması farketmez ama kullanıcı sorunlarına odaklanan ve çözüm noktasında fikirlerin tartışıldığı bir platform olmasını herkes gibi isterim. O yüzden başlıkların gözden geçirilmesi ve revize edilmesi gerektiği sorun odaklı konular ve alt başlıklarla bu yapı desteklenmeli görüşündeyim.